Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta

Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie, pomorskie / Kwidzyn, 2021-03-12

Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie
Miejsce pracy: Kwidzyn
Numer: StPr/21/0166
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie i przedstawianie różnych opcji oferty, doradzanie i analizowanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Projekt Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w powiecie kwidzyńskim IV" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 5.1. Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych projekty Powiatowych Urzędów Pracy, Poddziałanie 5.1.2.- Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych. Grupę docelową w projekcie stanowią osoby pozostające bez pracy zarejestrowane w PUP Kwidzyn (z wyłączeniem osób przed ukończeniem 30 roku życia), należące co najmniej do jednej z poniższych grup: osoby w wieku 50 lat i więcej, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami osoby długotrwale bezrobotne osoby o niskich kwalifikacjach (osoba posiadająca wykształcenie na poziomie do ISCED 3 włącznie tj.: wykształcenie średnie zawodowe, ogólnokształcące, zasadnicze zawodowe oraz gimnazjalne i poniżej), imigranci (w tym osoby polskiego pochodzenia), reemigranci.

Miejsce pracy:

Kwidzyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kwidzynie