Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

Termika Sp. z o.o., pomorskie / Gdańsk, 2021-10-29

Firma Termika istnieje na rynku od ponad 20 lat. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla przemysłu morskiego , energetycznego , petrochemicznego , spożywczego i budowlanego . Prowadzimy projekty zarówno w Polsce jak i na rynkach zagranicznych. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami izolacji na świecie . Dzięki nieustannej rozbudowie parku maszynowego wprowadzamy również na rynek coraz więcej produktów własnych .

Stały rozwój jest dla nas bardzo ważny, dlatego do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

WYMAGANIA:
  • Minimum rok doświadczenia w branży wentylacyjno – klimatyzacyjnej bądź pokrewnej
  • Wskazana znajomość branży artykułów wentylacyjnych;
  • Wykształcenie techniczne, mile widziane kierunki: Mechaniczny/ Inżynieria Środowiska lub technikum chłodnicze;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość MS Office, AutoCad;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Komunikatywność, dokładność i zaangażowanie, wysoka kultura osobista.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Pozyskiwanie zapytań ofertowych od klientów,
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami firmy;
  • Prezentowanie oferty firmy;
  • Udział w procesie przygotowywania, przedstawiania i negocjowania warunków handlowych,
  • Raportowanie wyników pracy.
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość wyboru formy współpracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • szkolenia branżowe,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • niezbędne narzędzia pracy.