Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Regionalny / Koordynator Sprzedaży

Kierownik Regionalny / Koordynator Sprzedaży

ARTEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k., lubuskie / Zielona Góra, 2021-03-10

Artek spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się dystrybucją mięsa i wędlin oraz rozbiorem mięsa drobiowego, posiadająca sieć sklepów własnych „Żubr” i „Artek” poszukuje najlepszych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem podległych sklepów firmowych
  • zarządzanie w sposób efektywny bezpośrednio podległymi pracownikami
  • realizacja przyjętego planu sprzedaży
  • analiza rynku
  • bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz wyników
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. rok
  • doświadczenie w sprzedaży w branży mięsnej
  • znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy i systematyczność
  • prawo jazdy kat. B
  • uczciwość i wytrwałość w działaniu
  • znajomość przepisów HACCP
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • umowę o pracę
  • samodzielne pełne wyzwań stanowisko
  • system motywacyjny uzależniony od wyników pracy
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, komputer
  • możliwość udziału w programie Multisport
  • pakiety medyczne dla pracowników i ich rodzin
  • pakiet ubezpieczenia na życie dla pracowników i ich rodzin
Administratorem danych osobowych zbieranych w związku z niniejszą procedurą rekrutacyjną jest ARTEK spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Dekoracyjna 1a Zielona Góra; NIP 929 - pokaż numer telefonu - 2.Administrator zabezpiecza dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Dane osobowe zbierane w związku z realizacją niniejszej procedury rekrutacyjnej przetwarzane są w prawnie uzasadnionym celu określonym w art. 221 § 1 Kodeksu pracy.

Dane osobowe w postaci umożliwiającej identyfikację określonej osoby są przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania, tj. naboru na stanowisko określone w niniejszej ofercie.Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do podanych przez siebie informacji stanowiących dane osobowe, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych.