Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Przedstawiciel Handlowy / Kierowca

Przedstawiciel Handlowy / Kierowca

TRAFIN OIL POLSKA Sp. z o.o., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz , 2021-02-25

Ogłoszenie numer: 4221366, z dnia 2021-02-25

Firma TRAFIN OIL PL Sp. z.o.o. od 2009 roku dba o ochronę środowiska. Obecnie jest najszybciej rozwijającą się firmą w branży ekologicznej na rynku polskim.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • budowanie i podtrzymywanie relacji biznesowych,
  • badanie rynku pod kątem potencjalnej sprzedaży,
  • dbanie o wizerunek firmy na terenie woj. kujawsko-pomorskiego
  • prezentacja oferty firmie, pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja celów sprzedażowych oraz nadzór nad realizacją zadań handlowych
  • dostawa produktów do lokali gastronomicznych, odbieranie beczek

Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy/specjalista ds. sprzedaży lub w kontakcie z  klientem,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • znajomość topografii miasta,
  • otwartość, dynamizm w działaniu, komunikatywność,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

  • umowa o współpracy (własna działalność),
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • nawiązanie współpracy od 01.03.2021
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
  • samochód firmowy
  • wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy.