Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Contact Center, wielkopolskie / Poznań, 2021-10-29

Jeśli chcesz powrócić do aktywności zawodowej lub też rozpocząć karierę w strukturach firmy stale rozwijającej się na rynku to jest to praca dla Ciebie! :)

Miejsce pracy: Poznań
Zadania:
  • Bieżąca obsługa klienta, realizacja zamówień;
  • Odpowiedzi na zapytania klientów;
  • Dbanie o relację z klientami;
  • Kształtowanie dobrego wizerunku firmy;
  • Wyjaśnianie faktur, kosztów usług;
  • Zarządzanie usługami klienta;
  • Diagnostyka problemów, bieżące wsparcie techniczne.
Wymagania:
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane;
  • Wysoka komunikatywność oraz rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Odpowiedzialność za powierzone działania;
  • Motywacja i zaangażowanie;
  • Entuzjazm, dobre nastawienie i poczucie humoru.
Oferujemy:
  • Stabilne oraz atrakcyjne warunki współpracy;
  • Premiowanie dobrych wyników;
  • Elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym (06:00-23:00)
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Możliwość objęcia prywatną opieką medyczną Medicover oraz karta Multisport.

Jeżeli czujesz, że jest to praca dla Ciebie, nie zwlekaj, aplikuj! :)

Zapewniamy szkolenie wdrożeniowe od 13.10-26.10.2021 oraz pełne wsparcie w procesie adaptacyjnym.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego Zespołu? Zadzwoń : 512 068 806 lub napisz :)