Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. Telemarketingu i Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Telemarketingu i Wsparcia Sprzedaży

Lovo Software Sp. z o.o., warmińsko-mazurskie / , 2021-11-01

Ogłoszenie numer: 5786271, z dnia 2021-11-01

Grupa LoVo z sukcesami działa na rynku nowoczesnych technologii od ponad 15 lat. Tworzymy innowacyjne narzędzia i systemy informatyczne wspierające naszych klientów w rozwoju biznesu. Jesteśmy bezpośredni, dynamiczni, nieszablonowi. I tak też działamy. Jesteśmy wiodącym dostawcą w zakresie technologii takich jak Internet of Things (IoT), Bussines Intelligence (BI), Bussines Proces Management (BPM).

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie klientów dla innowacyjnych produktów software’owych
  • stałe poszerzanie portfela klientów i aktualizacja bazy danych klientów w systemie CRM
  • organizacja spotkań dla działu sprzedaży
  • aktywna współpraca z zespołem sprzedaży i marketingu
  • systematyczność w planowaniu i realizacji zadań
  • wysoka kultura osobista, dla której szacunek w relacjach z ludźmi jest wartością nadrzędną

Siedziba firmy: Warszawa ul.Chałubińskiego 8

Wymagania

  • doświadczenia w pracy w telemarketingu lub telesprzedaży
  • znajomość rynku oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem (BPM, ERP, CRM) będzie dużym dodatkowym atutem
  • dobra znajomość narzędzi on-line i pakietu MS Office
  • inicjatywę oraz skuteczność w działaniu
  • postawa ukierunkowana na osiąganie postawionych celów sprzedażowych i rozwój; samodzielność, samodyscyplinę i cierpliwość
  • ekspansywność i odwagę

Oferujemy

  • praca w niepełnym wymiarze czasu z możliwością przekształcenia na pełen etat
  • duże możliwości rozwoju osobistego
  • perspektywę awansu na stanowiska Menadżera Segmentu Sprzedaży
  • dowolną formę współpracy,
  • praca zdalna
  • stałe, comiesięczne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych rezultatów