Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Specjalista ds. zamówień

Specjalista ds. zamówień

Nowak-Mosty Sp. z o.o., śląskie / Dąbrowa Górnicza, 2021-05-05

Ogłoszenie numer: 4545904, z dnia 2021-05-05

Poszukuje na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Wysyłanie zapytań o cenę materiałów w oparciu o dokumentację projektową
  • Współpraca z Kierownikiem Działu Zamówień celem wyboru najlepszego dostawcy lub wykonawcy
  • Negocjacja cen oraz uzgadnianie z kontrahentem szczegółowego zakresu dostaw i warunków handlowych
  • Prowadzenie zestawienia ofert dostawców i wykonawców
  • Sporządzanie zamówień na podstawie pozyskanych ofert
  • Kontakt z klientami i dostawcami
  • Katalogowanie oraz archiwizowanie zamówień
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów
  • Współpraca z działem księgowości oraz Kierownikami / Inżynierami Budów
  • Wykonywanie poleceń zleconych przez przełożonego

Wymagania

  • Dobra znajomość obsługi komputera i programów m.in. excel
  • Obsługa urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Dyspozycyjność, sumienność, rzetelność
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Umiejętność organizacji pracy
    Dobra komunikacja i praca w zespole
  • Wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • Prawo jazdy kat. B – mile widziane

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienie / umowa o pracę /
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę