Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Analityk sprzedaży / Analityk finansowy

Analityk sprzedaży / Analityk finansowy

Dr Gerard Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-07-25

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • współpraca przy tworzeniu nowych oraz udoskonalanie istniejących narzędzi do analityki biznesowej, raportowania i analizowania danych,
  • sporządzanie wielopoziomowych analiz sprzedaży oraz marż po kanałach sprzedaży, klientach i produktach (cyklicznych i ad hoc) oraz przygotowanie rekomendacji na tej podstawie,
  • udział w procesach budżetowania i prognozowania,
  • przygotowanie miesięcznych sprawozdań (dotyczących odchyleń od budżetu oraz prognoz),
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz roku finansowego.
Oczekiwania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnych stanowisku,
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel i MS Powerpoint,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami firmy (sprzedaż, marketing, logistyka, produkcja),
  • mile widziane doświadczenie w branży FMCG,
  • mile widziana znajomość narzędzi BI,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożlwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG – możliwość uczestniczenia w przekrojowych projektach z innym działami firmy,
  • możliwość rozwoju,
  • pakiet benefitów pozapłacowych tj. opiekę medyczną, karty sportowe.
Administratorem Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest Dr Gerard sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzecu Podlaskim, przy ul. Radzyńskiej 9, 21-560 Międzyrzec Podlaski. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz, w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji (o ile wyrazisz na to zgodę) i w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami. Masz prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, masz prawo żądać do nich dostępu, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i żądania ich przeniesienia. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.