Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Asystentka / Asystent ds. obsługi biura / showroomu

Asystentka / Asystent ds. obsługi biura / showroomu

Nowy Styl, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-22

Miejsce pracy: Warszawa
Numer referencyjny: AS/07/22
Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie biura/showroomu – koordynacja prac administracyjnych i organizacyjnych
  • prowadzenie kalendarza spotkań
  • koordynacja obiegu korespondencji biurowej i przesyłek kurierskich
  • obsługa poczty mailowej, w tym skrzynek mailowych „info” ze strony www.
  • nadzór na wyposażeniem showroomu, jego stanem technicznym i estetycznym
  • organizowanie i nadzorowanie eventów, szkoleń odbywających się w showroomie
  • prezentacja klientom produktów będących na wyposażeniu showroomu
  • wsparcie działań marketingowych w zakresie prowadzonych kampanii
  • praca w godzinach od 9:00 do 17:00
Nasze wymagania:
  • jesteś osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakt z innymi ludźmi, zarówno bezpośrednio jak i telefonicznie
  • posiadasz wysoką kulturę osobistą i umiesz pracować pod presją czasu
  • cechuje Cię umiejętność planowania i organizacji pracy oraz samodzielność w rozwiązywaniu zadań
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sprawnie poruszasz się w środowisku MS Office
  • znasz język angielski i potrafisz się w nim swobodnie komunikować
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem/tką ostatnich lat studiów
  • sprawnie działasz z aplikacjami typu LinkedIn
Oferujemy:
  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio
  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty
  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach,
  • benefity takie jak: dopłata do karty sportowej, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach
  • pyszną kawę codziennie i o każdej porze dnia
Benefity:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych dostępna w formularzu aplikacyjnym.