Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Customer Experience Specialist With Portuguese

Customer Experience Specialist With Portuguese

Stribog Games Sp. z o.o., małopolskie / Kraków, 2022-07-07

Komunikujesz się po portugalsku i angielsku? Lubisz gry i potrafisz obsługiwać klienta? Pracuj z nami! Jesteśmy krakowskim studiem zatrudniającym 70 osób. Tworzymy gry mobilne - specjalizujemy się w tytułach Mid Core z gatunków RPG oraz Match3.
Naszym głównym produktem jest gra Gemstone Legends dostępna na platformach iOS oraz Android. Jest to gra z gatunku RPG z elementami puzzle, która jest osadzona w klimacie fantasy i opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów.

Nie obawiaj się jeśli wcześniej nie pracowałeś/aś w branży gamingowej- zapewnimy Ci odpowiednie przeszkolenie i wsparcie

Miejsce pracy: Kraków

ZADANIA

  • Codzienny kontakt z graczami, głównie za pośrednictwem poczty elektronicznej i kanałów mediów społecznościowych
  • Zapewnienie wysokiej jakości usług dla naszych graczy
  • Współpraca z innymi działami (marketingiem / twórcami gier), aby zarządzać reputacją, identyfikować kluczowych graczy i koordynować działania
  • Zapewnienie tłumaczeń, jeśli jest to wymagane
  • Stała współpraca z innymi członkami zespołu

WYMAGANE SKILLE

  • Biegła znajomość języka portugalskiego
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Bardzo dobre umiejętności obsługi klienta i nastawienie na klienta
  • Umiejętności interpersonalne i proaktywne podejście
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość innego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem