Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Handlowy (Branża Badań Żywności)

Doradca Handlowy (Branża Badań Żywności)

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o., warmińsko-mazurskie / Olsztyn, 2022-07-24

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.

Miejsce pracy: Olsztyn
Opis stanowiska:
  • Prowadzenie aktywnych działań handlowych w zakresie sprzedaży usług badań żywności na obszarach 2 dedykowanych województw: pomorskim, warmińsko-mazurskim
  • Utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi klientami i pozyskiwanie nowych potencjalnych partnerów biznesowych
  • Doradztwo, przygotowywanie ofert handlowych i umów sprzedaży
  • Analizowanie i monitorowanie działań konkurencji na podległym terenie
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki m.in. Customer Service, Dział Wsparcia, Laboratorium
  • Udział w spotkaniach branżowych m.in. Targi branżowe

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności, towaroznawstwo, biotechnologia, chemia, inżynieria produkcji - inne związane z żywnością) - wymóg konieczny ze względu na duży próg wejścia w merytorykę laboratoryjną
  • Wymagane min. 2 lata doświadczenie jako doradca handlowy
  • Wysoka orientacja na realizację celów - nastawienie na wynik, zadaniowe podejście
  • Bardzo dobra organizacja pracy - planowanie dnia roboczego m.in. terminu i ilości spotkań z klientami
  • Samodzielność  i systematyczność - dbałość o całościowy proces sprzedażowy wraz z jego domknięciem m.in. systematyczne raportowanie działań w wewnętrznym systemie CRM
  • Doświadczenie w branży laboratoryjnej - będzie dodatkowym atutem
  • Wymagane Prawo Jazdy kategorii B

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wypłatą na czas
  • Transparentny system premiowania - obliczany na podstawie wypracowanych działań w odniesieniu do postawionego jawnie i realnie celu
  • Praca od poniedziałku do piątku - weekendy wolne
  • Dofinansowanie do kart Multisport
  • Benefity w ramach ZFŚS (dofinansowanie do wczasów, prezenty na święta, system kafeteryjny)
  • Wewnętrzne szkolenia
  • Służbowy telefon, laptop oraz samochód również z możliwością użytku prywatnego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.