Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Klienta Eksportowego / Client Partner / Account Manager z Językiem Niemieckim

Doradca Klienta Eksportowego / Client Partner / Account Manager z Językiem Niemieckim

Słodkie Upominki Sp. z o. o. Sp. K., mazowieckie / Warszawa, Rembertów, 2022-06-15

Nazywamy się Slodkie i jesteśmy jednym z europejskich liderów w branży produkcji słodyczy reklamowych. Od podstaw projektujemy i produkujemy słodycze wykorzystując przy tym najnowsze technologie. Wyprodukowane przez nas czekoladowe prezenty i słodkie gadżety reklamowe są jednym z najpopularniejszych elementów kampanii promocyjnych firm na całym świecie.

Nieustannie rozwijamy się i powiększamy nasz zespół! Tym razem szukamy pasjonata/pasjonatki sprzedaży, który zajmie stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Rembertów
Zadania jakie mamy dla Ciebie:
  • kontakt z Klientami i dbanie o ciągły rozwój sprzedaży
  • budowanie pozytywnych relacji biznesowych i wzajemnego zaufania w kontakcie z Klientami oraz zapewnienie wsparcia, na każdym etapie procesu sprzedaży i realizacji projektów
  • przygotowywanie ofert handlowych, kalkulacji i wycen, a także udział w targach branżowych
  • monitorowanie i analizy rynku oraz konkurencji
  • udział w procesie planowania sprzedaży
  • komunikujesz się dobrze w języku niemieckim i angielskim
  • posiadasz min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • potrafisz pozyskiwać klientów i budować z nimi efektywne relacje
  • jesteś konsekwentny w realizacji zadań i nastawiony na wynik
  • potrafisz prowadzić rozmowy handlowe
  • potrafisz pracować samodzielnie i pod presją czasu
  • znasz dobrze pakiet MS Office
To oferujemy:
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Praca w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole o niekorporacyjnym charakterze
  • Praca w stałych godzinach od poniedziałku do piątku, w systemie jednozmianowym
  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesny budynku produkcyjno-biurowym
  • Możliwość rozwoju osobistego i udziału w dalszych rekrutacjach wewnętrznych
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Karta Multisport
  • Imprezy integracyjne
  • Prezenty świąteczne, mikołajkowe
  • Nagrody pieniężne za innowacyjne pomysły
  • Parking rowerowy i duży, nowoczesny parking samochodowy.