Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca klienta / Przedstawiciel handlowy branży OZE

Doradca klienta / Przedstawiciel handlowy branży OZE

inetter sp. z o.o., kujawsko-pomorskie / , 2022-08-13

Ogłoszenie numer: 7340760, z dnia 2022-08-13

inetter sp. z o.o.

Spółka inetter od wielu lat specjalizuje się w kompleksowej obsłudze sprzedaży, montażu oraz serwisowaniu instalacji fotowoltaicznych, magazynów energii oraz pomp ciepła na terenie całej Polski. Ponadto firma oferuje profesjonalną pomoc w zakresie finansowania oraz formalności związanych z dotacjami.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

Poszukujemy partnerów do sprzedaży systemów fotowoltaicznych, magazynów energii i pomp ciepła na terenie całego kraju.

Wymagania

W naszym ogłoszeniu nie przeczytasz gładkich frazesów o karierze, pakietach fitness, spotkaniach integracyjnych z alko-upadlaniem do rana. Jeśli tego oczekujesz - nie ten adres, to nie korpo.  U nas pracujesz dla kasy, a jeśli jesteś dobrym handlowcem - dla dużej kasy. Będziesz potrzebował wsparcia na start czy w trakcie kontraktu - pomożemy.  Zorganizujemy rzeczowe i przydatne szkolenia - zarówno te merytoryczne w zakresie oferowanych klientom rozwiązań jak i te dotyczące skutecznych metod negocjacji i sprzedaży.  Jeśli jesteś już w tym dobry, nikt Ci nie będzie zawracał gitary niepotrzebnymi dla Ciebie nasiadówkami.

Oferujemy

I teraz kwestia najważniejsza. Naprawdę chcemy by osoby które będą z nami pracowały były naszymi partnerami.  Nie interesuje nas układ: przełożony - podwładny.  Zapewniamy pełen szacunek, uczciwe zasady i najkorzystniejszą dla Ciebie formę rozliczeń.

Dlaczego tak? Odpowiedź banalna - siłą firmy są jej ludzie, nie marka, szyld, czasem nawet nie konkretny produkt czy usługa.  Niby to taka „oczywista oczywistość” ale teoria sobie a praktyka sobie. Zastanów się chwilę czy masz problem z przypomnieniem sobie idiotycznych zachowań swoich szefów w dotychczasowych firmach, zagrań nie fair czy też wykorzystywania przez nich swojej nadrzędnej nad Tobą pozycji.

Podsumowując – chcesz dobrze zarabiać z ludźmi którzy Cię szanują i wspierają – wysyłaj CV – oddzwonimy.