Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca Techniczno – Handlowy

Doradca Techniczno – Handlowy

SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak, śląskie / Tarnowskie Góry, 2022-07-18

Sewera Polska Chemia jest liderem zaopatrzenia budownictwa. Oferujemy kompletny asortyment materiałów umożliwiających realizację wszelkich inwestycji budowlanych jak również gruntowny remont lub budowę domu od fundamentów po dach. Jesteśmy Firmą świadomą, że o naszym sukcesie stanowią ludzie, ich wiedza, ambicje i zaangażowanie. Dlatego skupiamy się na rozwoju naszych pracowników. Jeśli szukasz pracy w solidnej firmie, a ponadto cenisz sobie przyjazną atmosferę to dobrze trafiłeś. Dołącz do nas!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr Ref.: 467/DTH/TRG

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Forma zatrudnienia:
  • umowa o pracę
  • pełny etat
Zadania:
  • pozyskiwanie nowych oraz współpraca z obecnymi partnerami handlowymi
  • kształtowanie i realizowanie określonej strategii sprzedaży
  • sporządzanie ofert i zamówień
Wymagania:
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu i obsłudze klientów
  • zaangażowanie, nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • doskonałe umiejętności organizacyjne
  • kreatywność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • energia, ambicja
  • entuzjazm i konsekwencja w działaniu
Oferujemy:
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym, przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pomoc w okresie wdrożenia
  • profesjonalne szkolenia
  • samochód służbowy