Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Doradca techniczny

Doradca techniczny

TECH STEROWNIKI II Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, małopolskie / Wieprz, 2022-09-08

TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Miejsce pracy: Wieprz

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomośc języka rosyjskiego
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat. „B” i gotowość do podróży służbowych
  • Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę)
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność przeprowadzania pokazów i prezentacji produktowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i przekazywaniu wiedzy
  • Znajomość podstaw instalacji grzewczych
Zadania:

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Obsługa klientów firmy
  • Praca w biurze i w terenie
  • Prowadzenie i organizowanie szkoleń produktowych dla klientów firmy
  • Prowadzenie szkoleń online
  • Uczestnictwo w eventach branżowych
Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • przeszkolenie w zakresie oferty produktowej,
  • atrakcyjne warunku pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • samochód służbowy, telefon
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).