Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Dyspozytor centrali telefonicznej

Dyspozytor centrali telefonicznej

Simple Work Group Sp.z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-07-08

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • obsługa programu komputerowego,
  • kontakt telefoniczny z Klientami w zakresie odbieranych sygnałów z obiektów monitorowanych (połączenia przychodzące i wychodzące bez sprzedaży),
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania:

  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • zaangażowanie do pracy,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
  • niekaralność,
  • komunikatywność,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • mile widziane zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego,
  • wynagrodzenie 3 000 zł netto,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
  • ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  • wdrożenie stanowiskowe, wsparcie techniczne i merytoryczne,
  • system pracy zmianowej po 8h.

Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.