Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Eksport Manager

Eksport Manager

Zamel Sp. z o.o., małopolskie / , 2022-07-15

ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI.

Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Główne zadania:
  • kompleksowa obsługa oraz koordynacja procesów związanych z eksportem artykułów branży elektrotechnicznej,
  • realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych/umów handlowych, ustalanie polityki cenowej, negocjowanie warunków współpracy, czynny udział w targach,
  • bieżące monitorowanie sytuacji w branży oraz inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami,
  • aktywne pozyskiwanie nowych rynków zbytu oraz nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z klientami zagranicznymi,
  • poszukiwanie nowych możliwości rozwoju za granicą,
  • monitorowanie rynku i aktywności konkurencji.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane techniczne (elektrotechnika),
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w branży elektrotechnicznej poparte sukcesami,
  • biegła znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość specyfiki handlu zagranicznego,
  • bardzo dobra znajomość technik sprzedaży,
  • zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • samodzielność i doskonała organizacja pracy.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o wysoko ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych efektów pracy,
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę pełną wyzwań,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym możliwość skorzystania z dofinansowania do karty MultiSport,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,
  • dofinansowanie do wypoczynku oraz dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS.