Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Główny Kasjer

Główny Kasjer

Radisson Blu Hotel, Kraków, małopolskie / Kraków, ul. Straszewskiego 17, 2022-08-02

Ogłoszenie numer: 7295466, z dnia 2022-08-02

Jesteś pasjonatem liczb? Potrafisz rozwiązywać problemy, motywować ludzi i maksymalizować zyski? Jeśli odpowiedź brzmi “Yes I Can” dołącz do zespołu Radisson Hotel Group.

Główny Kasjer to osoba aktywnie dbająca o stronę finansową biznesu, wspiera zespół zapalonych hotelarzy, których największym priorytetem jest zadowolenie gości.

Jesteś mistrzem/mistrzynią rozliczeń, pedantem (pedantką) w zakresie rachunku zysku i strat, a oprócz tego nie zapominasz o interesach gości hotelu?

Poszukujemy osoby z pozytywnym nastawieniem, uważającej, że każdy problem ma swoje rozwiązanie.

Miejsce pracy: Kraków, ul. Straszewskiego 17

Opis stanowiska

  • Prowadzenie kasy hotelu
  • Przyjmowanie rachunków i faktur kosztowych gotówkowych od pracowników,
  • Wydawanie i rozliczanie zaliczek pracowniczych
  • Rozliczanie utargów gotówkowych recepcji i gastronomii
  • Sprawdzanie kont kasowych i sald
  • Sporządzanie przelewów w systemie bankowym zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Uzgadnianie sald kont księgowych dotyczących rozrachunków z pracownikami
  • Comiesięczne uzgodnienie rozliczenia VAT
  • Aktualizacja tabeli FF&E – ruchy na koncie bankowym operacji
  • Nadzór nad kompletnością i aktualizacją LSOP dotyczących obszarów odpowiedzialności.
  • Odpowiednia i przejrzysta archwizacja dokumentów dotyczących w.w. obowiązków
  • Wykonywanie wszelkich pozostałych czynności dotyczących powyższych obowiązków gwarantujących rzetelne wywiązanie się z powierzonych zadań.

Wymagania

  • Wykształcenia ekonomicznego (lub pokrewne)
  • Umiejętności analitycznych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Dobrej znajomości pakietu Microsoft Office – szczególnie programu Excel
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programu Opera oraz Scala będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze;
  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia;
  • Pracę w fajnym, zgranym zespole;
  • Codziennie pyszne obiady dla Pracowników oraz nielimitowaną aromatyczną kawę,
  • Specjalne ceny dla naszych Pracowników i ich rodzin oraz przyjaciół w trakcie pobytów w naszych hotelach dookoła świata,
  • Możliwość budowania ścieżki rozwoju w światowej sieci Radisson Hotel Group gdzie stawiamy na rekrutację, awanse wewnętrzne i rozwijanie naszych Pracowników poprzez doświadczenie, olbrzymi know-how, wymianę wiedzy i szkolenia, również w hotelach naszej sieci w różnych lokalizacjach.

Jesteś gotowy/a dodać energii księgowości swym dynamicznym podejściem i dokładnością? Jeśli tak, ta praca jest stworzona dla Ciebie!