Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Główny Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Hurtowej

Główny Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Hurtowej

Polkomtel Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-08-04

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KS/KWSH/RZ/382/0522
Opis stanowiska:
  • Wsparcie Sprzedaży Hurtowej w zakresie pozyskania, wdrożenia i utrzymania Klienta (MVNO, współpraca międzyoperatorska Inter-Connect, Roaming Międzynarodowy);
  • Zarządzanie projektami wdrożenia, utrzymania Klienta Hurtowego oraz usług/produktów hurtowych w Spółce;
  • Odpowiedzialność za wszystkie fazy wdrożenia projektów hurtowych w Spółce, w tym: negocjacje warunków technicznych współpracy z klientem, przygotowanie dokumentacji projektowej, pozyskanie i zarządzanie budżetem.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z zakresu informatyki, telekomunikacji itp;
  • Bardzo dobra znajomość działania sieci komórkowych i branży telekomunikacyjnej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, odpowiedzialność, dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do celu w wyznaczonych terminie;
  • Znajomość narzędzi wspierających pracę kierownika projektu, w szczególności MS Project;
  • Doświadczenie zawodowe w zarządzaniu projektami;
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem ekspertów;
  • Przyjazny tryb wdrożenia;
  • Współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą;
  • Pakiet benefitów GPP.