Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Handlowiec / Magazynier

Handlowiec / Magazynier

Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o., wielkopolskie / Poznań, 2022-08-04

„Rzepecki Mroczkowski” Sp. z o.o.

61-242 Poznań ,ul. Wiatraczna 5

poszukuje kandydata(ki) na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Opis stanowiska
  • sprzedaż bezpośrednia części zamiennych oraz akcesoriów,
  • bezpośredni kontakt z Klientami, dobór części, przygotowanie ofert, realizacja zamówień,
  • utrzymanie i rozwój relacji z obecnymi Klientami oraz pozyskiwanie nowych,
  • realizacja planów sprzedaży i marży,
  • realizacja wyznaczonych celów i zadań przyjęcie dostaw – lokalizowanie, zamawianie, wydawanie towaru,
  • współpraca z serwisem,
  • dowóz towaru do klienta.
Wymagania
  • podstawowa znajomość budowy samochodów,
  • zaangażowanie, duża samodzielność i kreatywność,
  • zdolności negocjacyjne i handlowe, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu dostawczego),
  • obsługa komputera umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy
  • zatrudnienie tylko na umowę o pracę!!!!
  • warunki wynagrodzenia zależne od wyników,
  • możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń,
  • karta MultiSport, opieka medyczna.