Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inside Sales Representative for the Polish market

Inside Sales Representative for the Polish market

FleetCor Poland Sp. z o.o., dolnośląskie / , 2022-08-19

FLEETCOR is one of Forbes Global Growth Champions and one of Forbes Worlds Most Innovative Companies. We also rank among Fortunes 1000 companies, Fortunes 100 Fastest Growing Companies and much more. We are leading the future of business payments. Our specialized payment solutions help businesses control, simplify, and secure payment for fuel, general payables, toll and lodging expenses. 800K business customers and millions of people in over 80 countries around the world use our solutions for their payments. We provide our customers various fuel payment products.

For more info visit www.fleetcor.com

Location: woj. dolnośląskie

Czy chciałbyś pracować w międzynarodowym zespole i zademonstrować swój talent sprzedażowy? Czy potrafisz radzić sobie w trudnych sytuacjach, koncentrując się na wyniku? Jeśli Twoje odpowiedzi brzmią „tak”, chcemy zaproponować Ci możliwość pracy dla firmy FLEETCOR  międzynarodowej i dynamicznie rozwijającej się organizacji płatniczej będącej liderem rynku w swoim segmencie.

Nasza oferta pracy dotyczy stanowiska sprzedażowego: to praca wymagająca zaangażowania i skupienia. W ramach swoich obowiązków będziesz wykonywać połączenia ‚outbound‘ do potencjalnych klientów. Dzięki dobremu przygotowaniu do rozmowy, a nastepnie poprzez właściwe zidentyfikowanie potrzeb klienta, będziesz w stanie generować „szanse“ sprzedażowe a następnie przekładać je na  oczekiwane wyniki . Działanie to zapewni realizację postawionych celów sprzedażowych i pozwoli osiągnać satysfakcjonujące bonusy.

Twoje obowiązki
  • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów (głownie z zimnej bazy)
  • dbanie o relacje z klientami
  • opieka nad klientami podczas pierwszych tygodni korzystania z naszych produktów
  • praca z system CRM (Salesforce) – obsługa zgłoszeń, wprowadzanie danych do systemu itp.
  • zadbanie o wysoką jakość prowadzonych rozmów i komunikacji e-mailowej, zgodnie z ustalonymi standardami firmy
  • zachowanie wymaganych standardów  efektywności pracy w ramach wewnętrznych wskaźników KPI i SLA
  • udział w tworzeniu przyjaznego środowiska pracy, demonstracja podstawowych wartości FLEETCOR i profesjonalne zachowanie
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego
Oferujemy
  • praca w międzynarodowym środowisku, w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży
  • nowoczesne środowisko pracy  w organizacji o płaskiej strukturze
  • przestrzeń na nowe pomysły w rozwiązaniu wymagań klientów
  • stałe wynagrodzenie plus miesięczny system premiowy, imprezy integracyjne i inne imprezy firmowe
  • szkolenia sprzedażowe, w tym regularne coachingi, dzięki którym osiągniesz sukces jako sprzedawca
  • praca w dynamicznym i utalentowanym zespole
  • wsparcie rozwoju zawodowego
  • praca zdalna połączona z pracą w nowoczesnym biurze w Gdańsku (atrakcyjna lokalizacja)

 Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w sprzedaży telefonicznej (przychodzącej i wychodzącej) z udokumentowanymi wynikami
  • znajomość języków: język polski na poziomie ojczystym oraz komunikatywny angielski
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne prezentowane podczas rozmów osobistych i telefonicznych oraz w komunikacji pisemnej
  • proaktywne podejście do  codziennej pracy i dużej motywacji
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość obsługi komputera, mile widziana znajomość systemów CRM