Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier ds. Ofertowania w Dziale Serwisu

Inżynier ds. Ofertowania w Dziale Serwisu

Kingspan Light + Air || Essmann Polska, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-10

Essmann Polska należy do grupy Kingspan od 2016 roku i razem staramy się osiągnąć nasze cele. Naszą misją jest bez emisyjna przyszłość, która koncentruje się na dobrobycie ludzi i naszej planety.

Nasze produkty w Polsce to między innymi: świetliki kopułowe, pasma świetlne, klapy dymowe sterowane pneumatycznie oraz elektrycznie, klapy dolotowe a także szeroka gama urządzeń sterujących zarówno systemami oddymiania, jak i przewietrzania.

Jeżeli chcesz wspólnie z nami budować sukces marki, dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie ofert techniczno-cenowych w oparciu o udostępnione przez firmę narzędzia.
  • Administracyjno-techniczne wsparcie sprzedaży usługi serwisowej
  • Kontakt z Klientem
  • Analiza zapytań ofertowych i dokumentacji przetargowej
  • Tworzenie specyfikacji produktowych / systemowych w oparciu o dokumentację przetargową oraz informacje pozyskane od Działu Handlowego
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym, wspieranie ich w zakresie ofertowania
  • Ścisła współpraca z Działem Technicznym w zakresie tworzenia specyfikacji technicznych przygotowywania opisów technicznych, sposobów i kosztów montażu, rysunków etc.
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie dla Kierownika Serwisu oraz zespołów jemu podległych
  • Uczestniczenie w wizjach lokalnych na obiektach w celu poznania instalacji oraz przygotowania oferty handlowej
  • Zamawianie części zamiennych, ścisła współpraca z działem logistyki
  • Nadzór stanu magazynowego części zamiennych w magazynie oraz u ekip serwisowych
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w branży usług serwisowych, doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale ofertowania/ technicznego wsparcia sprzedaży)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - mile widziane
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych w AutoCAD - mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poznania i rozwoju wiedzy technicznej w zakresie rozwiązań i urządzeń HVAC i ppoż
  • Przyjazna i partnerska atmosfera pracy
  • Benefity pozapłacowe: karta sportowa, opieka medyczna, szkolenia