Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Inżynier Sprzedaży Maszyn CNC do Obróbki Skrawaniem

Inżynier Sprzedaży Maszyn CNC do Obróbki Skrawaniem

DEMATEC POLSKA SP. Z O. O., zachodniopomorskie / , 2022-08-22

Firma Dematec Polska Sp. z o.o. została założona w roku 2002 i na przestrzeni kilkunastu lat osiągnęła status jednego z liderów w branży obróbki skrawaniem oferując nie tylko obrabiarki numeryczne, ale także wsparcie techniczne i technologiczne, jak również kompleksowe usługi automatyzacji i robotyzacji.
Firma oferuje szeroki asortyment produktów zaczynając od kompaktowych tokarek i centrów frezarskich, a kończąc na wieloosiowych, wielozadaniowych obrabiarkach specjalistycznych łącząc je w zintegrowane linie technologiczne: zarówno w zakresie nano obróbki, jak również wielkogabarytowych rozwiązań. Jesteśmy przedstawicielami producentów maszyn o światowym zasięgu i ugruntowanej pozycji na rynku, takich jak: Doosan, Murata Machinery, Tsugami, Enshu, Takamaz, OKK, Trident Company czy Nicolas Correa.

Serwis Dematec Polska Sp. z o.o. to kompleksowa obsługa serwisowa i wsparcie techniczne klienta w realizacji projektów od doboru maszyny przez opracowanie technologii do uruchomienia procesu produkcyjnego wraz ze szkoleniem pracowników. Nasz zespół składa się z ponad 20 wyszkolonych serwisantów, współpracujących z międzynarodową kadrą inżynierów z dziedziny obróbki skrawaniem, producentów maszyn, narzędzi skrawających, podajników pręta i akcesoriów. Od początku swojej działalności firma Dematec Polska Sp. z o.o. prowadzi serwis maszyn nie tylko zakupionych u nas, ale także pozostawionych bez opieki serwisowej. Oferujemy usługi w zakresie instalacji maszyn i oprogramowania, czynności diagnostycznych i usuwania awarii, wykonywania regulacji, przeglądów konserwacyjnych i napraw sprzętu, adaptacje maszyn do zadań specjalnych, opracowanie i wykonanie automatyki współpracującej z robotami/loaderami, usprawnianie procesu produkcyjnego, udzielania konsultacji technicznych, oraz szkoleń.

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
OBOWIĄZKI
  • sprzedaż obrabiarek CNC na powierzonym terenie: region województwo zachodniopomorskie
  • prowadzenie rozmów handlowo-technicznych
  • rozwój rynku północnego pod katem sprzedaży obrabiarek CNC
  • udział w negocjacjach końcowych
  • nawiązywanie i podtrzymywanie relacji z klientami
  • współtworzenie strategii sprzedaży
  • analiza rynku pod względem potrzeb klientów, możliwości sprzedażowych, konkurencji
WYMAGANIA
  • gotowość do pracy mobilnej- warunek konieczny
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn przemysłowych (preferowana sprzedaż obrabiarek CNC)
  • predyspozycje handlowe, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • motywacja i zorientowanie na cel, kreatywność, dyspozycyjność
  • znajomość branży
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego
OFERUJEMY
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowizja od sprzedaży
  • w zależności od osiąganych wyników premia roczna / kwartalna
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • szkolenia krajowe i zagraniczne
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • pakiet Multisport