Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer handlowy

Kasjer handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy, kujawsko-pomorskie / Brodnica, 2022-07-15

Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: StPr/22/0497
OBOWIĄZKI:

inkasowanie za pomocą kasy rejestrującej należności od klientów w wysokości wyszczególnionej w dowodach sprzedaży; przyjmowanie należności od klientów w formie gotówki i wydawanie reszty; potwierdzenie za pomocą kasy rejestracyjnej przyjęcia należności , czuwanie nad prawidłowym rejestrowaniem przyjętej należności na własnych licznikach kasy; rozliczanie kasy i przekazywanie utargów do kasy głównej; uczestniczenie przy likwidacji liczników kasy rejestracyjnej po zakończeniu pracy danej zmiany; przyjmowanie należności od klientów w formie karty kredytowej, płatniczej oraz bonu towarowego; sprawdzanie należności wartości wystawionych paragonów sprzedaży przez poszczególne stoiska z ilością i wartością zgodną z paragonami zarejestrowanymi przez kasę; obsługa kart lojalnościowych "Mój Lewiatan"; wykładanie towaru; sprawdzanie terminów ważności towarów; przestrzeganie warunków sanitarnych; prace porządkowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

staż dla kobiety 18-29 lat; wykształcenie minimum zawodowe, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy