Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kasjer - Sprzedawca w salonie duty free

Kasjer - Sprzedawca w salonie duty free

Keraniss Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Lotnisko Chopina, 2022-08-19

Keraniss” Sp. z o.o. operator salonów duty free na lotniskach w Polsce pilnie poszukuje osób do pracy w sklepie wolnocłowym w Porcie Lotniczym im. Chopina w Warszawie na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Lotnisko Chopina
Opis stanowiska:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta wg standardów firmy,
  • dbałość o estetyczny wygląd i wizerunek sklepu,
  • zaangażowanie w akcje promocyjne i marketingowe,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,
  • obsługa kasy fiskalnej.
Wymagania:
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • rzetelność i uczciwość,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w handlu detalicznym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę – w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczne godziny pracy,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • udział w profesjonalnych szkoleniach,
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycie cennego doświadczenia.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „Keraniss” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest „Keraniss” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gibalskiego 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.