Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Key Account Manager – oświetlenie domowe

Key Account Manager – oświetlenie domowe

WBS Sp. z o.o., dolnośląskie / , 2022-08-15

WBS Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym Klientem jest producent meblowych systemów oświetleniowych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. dolnośląskie, woj. opolskie, woj. śląskie

Opis stanowiska pracy:
  • Rozwój sprzedaży produktów firmy na podległym terenie.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów: hurtownie elektryczne, salony oświetleniowe, sklepy elektryczne.
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Raportowanie wyników pracy.
  • Dbanie o ekspozycję towaru.
Wymagania:
  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży B2B w kanale sprzedaży hurtowni elektrycznych.
  • Znajomość specyfiki branży hurtu elektrycznego.
  • Wiedza techniczna.
  • Znajomość technik sprzedażowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i jasny i motywujący system premiowy.
  • Pracę w systemie home-office.
  • Narzędzia pracy – służbowy samochód, komputer oraz telefon.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: ”Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora, którym jest firma WBS Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Grochowa 7, z przeznaczeniem do wykorzystania ich w celu realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji dla podmiotów współpracujących z Administratorem. Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej Administratora zamieszczonej na witrynie internetowej pod adresem https://www.wbspraca.pl/pl/polityka-prywatnosci