Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Key Account Manager

Key Account Manager

BNI Poland, mazowieckie / Warszawa, ul. Chłodna 51, 2022-08-15

BNI jest największą organizacją rekomendacji biznesowych na świecie. W BNI od ponad 30 lat zrzeszamy przedsiębiorców, którym pomagamy budować zaufanie i wartościowe relacje biznesowe. Wierzymy, że najwięcej zyskuje ten, kto dużo daje od siebie, a siła rekomendacji i zaufanych kontaktów w biznesie są kluczowe do osiągnięcia sukcesu.

Filozofia „Givers Gain” jest naczelną wartością, którą się kierujemy. Dający dostaje.
Jeśli myślisz podobnie i jesteś osobą z otwartym umysłem, ucząca się przez całe życie i poszukującą nowych dróg zatrzymaj się przy tej stronie Może to być dla Ciebie okazja do udziału w budowaniu pozytywnej zmiany kultury biznesowej w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Chłodna 51
Twój zakres obowiązków
  • Kompleksowe zarządzanie procesem sprzedaży (od pozyskania klienta do zakończenia sprzedaży);
  • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny i mailowy,
  • Praca na wewnętrznej bazie klientów,
  • Realizacja spotkań handlowych z klientami na platformie Zoom;
  • Zapraszanie potencjalnych klientów na spotkania z przedsiębiorcami w całej Polsce;
  • Zbudowanie i utrzymanie relacji z potencjalnymi klientami, aby pomóc im rozwinąć swój biznes;
  • Zwiększanie dochodów uzyskiwanych od nowych i obecnych członków organizacji oraz efektywna realizacja celów sprzedażowych;
  • Regularna współpraca z pracownikami firmy i członkami organizacji, budowanie trwałych relacji i dbanie o pozytywne doświadczenia klientów.
Nasze wymagania:
  • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży telefonicznej, sprzedaży usług B2B oraz współpracy z kluczowymi klientami biznesowymi (w tym samodzielne prowadzenie negocjacji);
  • Masz łatwość w budowaniu i utrzymywaniu długofalowych relacji z Klientami;
  • Cechują Cię wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Jesteś zmotywowany a także potrafisz wykazać się kreatywnością;
  • Potrafisz  działać pod presją czasu oraz w trudnych sytuacjach;
  • Posiadasz wysokie nastawienie na sukces i realizację celów sprzedażowych.
Co oferujemy:
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia;
  • Zapewnimy Ci pełne wdrożenie pod okiem dedykowanego opiekuna;
  • Stanowisko z jasno określonymi celami, umożliwiające rozwój kompetencji w międzynarodowym środowisku biznesowym;
  • Dopasowane do roli narzędzia pracy;
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport;
  • Nieograniczone możliwości rozwoju: dostęp do szkoleń, platformy e-learningowej BNI University, firmowej biblioteki oraz mentorów i ekspertów BNI;
  • Komfortową przestrzeń biurową w centrum miasta.