Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Salonu Orange

Kierownik Salonu Orange

PHU Tele-Car spółka z o.o., pomorskie / Gdynia, Galeria Szperk, 2022-07-28

Ogłoszenie numer: 7269255, z dnia 2022-07-28

Firma która jest najlepszym operatorem telekomunikacyjnym w Polsce.

Wyróżnia się troską o swoich Klientów jak i Pracowników.

Miejsce pracy: Gdynia, Galeria Szperk

Nr Ref.: Gdynia

Opis stanowiska

Poszukujemy do Salonu w Gdyni - Galeria Szperk  osoby kierującej pracą zespołu.

Do zadań Kierownika należeć będzie realizacja celów sprzedażowych, sprzedaż usług w salonie (Kierownik sprzedający) oraz organizacja pracy.

Do obowiązków Kierownika należeć będzie aktywny udział w szkoleniach sprzedażowych i produktowych.

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie z pracy na podobnym stanowisku.
  • Wymagane doświadczenie na stanowisku kierowniczym.
  • Wykształcenie minimum średnie z znajomością angielskiego lub niemieckiego (komunikatywny).

Oferujemy

  • Oferujemy stabilną pracę z wysokim wynagrodzeniem.
  • Zapewniamy szkolenia produktowe i z technik sprzedaży.
  • Wynagrodzenie częściowo oparte na wynikach sprzedaży.
  • Proponujemy dodatkowe ubezpieczanie i kartę Multisport