Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik Sklepu

Kierownik Sklepu

Super ZOO Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, Śródmieście, 2022-07-26

Lider rynku w swojej branży w Europie środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje ludzi dla których praca to pasja stwarzająca możliwość do kreatywności, zaangażowania i rozwoju na stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście
Zadania:
  • bezpośredni wpływ na budowanie zespołu
  • zarządzanie zespołem i motywowanie do realizacji założonych celów
  • rekrutacja i rozwój członków swojego zespołu
  • analiza danych, kontrola kosztów sklepu
  • wdrażanie i egzekucja działań sprzedażowych
  • planowanie czasu pracy zespołu
  • wykonywanie inwentaryzacji sklepu
  • odpowiedzialność za przestrzeganie standardów Marki
  • wsparcie kierownika regionalnego
Wymagania:
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem minimum 5 osób, niekoniecznie w branży retail
  • świadomość biznesowa i doświadczenie pracy ze wskaźnikami
  • wysoka koncentracja na realizacji postawionych celów
  • umiejętność analizowania danych i wyciągania trafnych wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • pozytywne nastawienie do pracy ze standardami Marki
  • komunikatywność i praca w obsłudze Klienta
  • chęć do poszerzania wiedzy z zakresu obsługi klienta w nowoczesnym kanale detalicznym
  • otwartość do podejmowania wyzwań i gotowość na zmiany
  • wysokie poczucie estetyki, dokładność i dbałość o szczegóły
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojego sklepu
  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU
  • przestrzeń do realnego wpływu na rozwój Sieci
  • ambitne wyzwania i rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SUPER ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również ze Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922, z późn. zm.)”.