Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kierownik zespołu

Kierownik zespołu

Compensa Dystrybucja Sp. z o.o., lubuskie / Gorzów Wielkopolski, 2022-08-17

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zarządzanie zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
  • Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów
  • Organizacja i rozwój sieci sprzedaży, budowanie długotrwałych relacji z agentami ubezpieczeniowymi
  • Raportowanie wyników sprzedaży i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Wsparcie merytoryczne, rozbudowany system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Brak monotonii - wielozadaniowe środowisko pracy
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem agentów ubezpieczeniowych
  • Znajomości lokalnego rynku ubezpieczeń życiowych oraz agentów ubezpieczeniowych
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Zdecydowania w działaniu i orientacji na cel
  • Umiejętności interpersonalnych umożliwiających budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Aktualnego zaświadczenia o niekaralności
Compensa. Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzebyubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisamieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm.
Ubezpieczamy cały Twój świat.