Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym

PLAY, mazowieckie / Warszawa, 2022-08-17

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług Play
  • Realizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)
Szukamy Ciebie, jeśli:
  • Masz doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, telefonicznej lub obsłudze klienta (sprzedaż usług będzie dodatkowym atutem)
  • Lubisz realizować cele, szybko się uczysz i działasz elastycznie, dostosowując się do sytuacji
  • Zależy Ci na pozytywnym doświadczeniu klienta
  • Jesteś energiczną osobą, wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole
  • Możesz pracować w trybie zmianowym, również w weekendy (pracujemy na pełen etat)
Zobacz jak wygląda praca w Play:
  • Umowa o pracę i stabilna praca na dłużej
  • System premiowy powiązany z Twoimi osobistymi wynikami pracy
  • Różnorodne możliwości rozwoju: szkolenia, projeky, rekrutacje wewnętrzne
  • Imprezy integracyjne
  • Tyt i tylko Ty decydujesz jak ubierasz się do pracy
  • Świętujemy sukcesy
  • Karta multisport
  • Opieka medyczna i ubezpieczenie na życie