Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant ds. wdrożeń systemów EOD

Konsultant ds. wdrożeń systemów EOD

Asseco Data Systems S.A., dolnośląskie / , 2022-07-28

Praca w Dziale Realizacji Projektów Asseco Data Systems to szansa na realizację ciekawych projektów których głównym celem jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań (sprzęt, oprogramowanie, szkolenia) dla dużych instytucji, np. uczelni wyższych. Zdobycie nowych, wartościowych doświadczeń - gwarantowane. Zgrany zespół i fajna atmosfera pracy pozwalają na płynne włączenie się w nowe zadania. Możliwość wyboru formy zatrudnienia pozwala na dopasowanie pracy do swoich potrzeb.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która realizować będzie następujące zadania:

  • przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych (zbieranie wymagań, identyfikowanie potrzeb klienta i przekładanie ich na koncepcję rozwiązania),
  • opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,
  • prowadzenie prezentacji systemu,
  • tworzenie wytycznych dla developerów i współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania,
  • konfigurowanie systemu,
  • przygotowanie i nadzorowanie testów akceptacyjnych użytkowników,
  • prowadzenie szkoleń,
  • wsparcie klienta w trakcie całego procesu wdrożenia.
Jeśli posiadasz:
  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku: przy wdrażaniu rozwiązań IT,
  • 2 lata doświadczenia w pracy w zespołach wdrażających systemy Elektronicznego Obiegu Dokumentów,
  • znajomość zasad obiegu dokumentów w dużych organizacjach (na uczelniach wyższych będzie dodatkowym atutem),
  • umiejętność analizy i projektowania obiegu dokumentów kosztowych i danych kontrolingowych.
  • doświadczenie w prowadzeniu analiz przedwdrożeniowych oraz dokumentowaniu wyników spotkań i zebranych wymagań – warunek konieczny
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klienta,
  • praktyczną znajomość notacji BPMN,
  • umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • znajomość Pakietu MS Office (szczególnie MS Excel, Power Point),
a dodatkowo cechuje Cię:
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy,
  • rzetelność,
  • zorientowanie na realizację celów,
  • umiejętność rozpoznania problemów i aktywnego generowania rozwiązań,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Warunki zatrudnienia:
    • Umowa o pracę
    • B2B
    • Narzędzia pracy
    • Home Office
    • Elastyczny czas pracy
  • Rozwój zawodowy:
    • Współpraca z ekspertami
    • Dzielenie się wiedzą
    • Ciekawe projekty
    • Nauka języka angielskiego
  • Bezpieczeństwo:
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Opieka zdrowotna
  • Dodatki:
    • Karta sportowa
    • Fundusz kulturalny
    • Dofinansowanie wypoczynku
Przyjdź do nas! - zobacz czym się zajmujemy:
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę Asseco Data Systems S.A. z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21 zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje m prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych Spółki Asseco Data Systems S.A. i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.”