Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant / Konsultantka mLinii

Konsultant / Konsultantka mLinii

mBank S.A., łódzkie / Łódź, 2022-08-05

Od nas dostaniesz:
  • Umowę o pracę
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Jasną ścieżkę kariery
  • 3200zł brutto + prowizje
  • Rozbudowany system szkoleń
  • Kartę sportową
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Konsultant/ka mLinii- Pasujesz do nas!

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: KN/033/0522

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa klienta w kanałach zdalnych - połączenia telefoniczne oraz czat
  • budowanie pozytywnych doświadczeń i relacji z klientami
  • pomoc oraz wsparcie klientów w korzystaniu z usług mBanku
  • oferowanie produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów
  • realizacja celów jakościowych oraz sprzedażowych

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży relacyjnej
  • sprawna obsługa komputera- pracujemy na wielu programach i aplikacjach
  • chęć do ciągłego zdobywania nowej wiedzy i rozwijania kompetencji
  • empatyczne podejście i otwartość na potrzeby klientów

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w contact center
  • doświadczenie w bankowości
  • znajomość języka ukraińskiego

To oferujemy:

  • pracę hybrydową w naszych biurach w Łodzi
  • brak okresu próbnego – umowa o pracę na czas określony już od pierwszego dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce awansów
  • dodatkowe prowizje za realizację celów
  • szkolenia wprowadzające oraz pomoc Twojego Osobistego Mentora
  • możliwość zgłaszania swoich sugestii do grafiku
  • rozwój pasji w Klubach mBanku
  • i wiele innych!