Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Konsultant Telefoniczny Infolinii

Konsultant Telefoniczny Infolinii

Bank Pocztowy S.A., kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz, 2022-09-01

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Twój zakres obowiązków:

Infolinia przychodząca:

  • telefoniczne wsparcie Klientów Banku zgodnie z naszymi zasadami,
  • wykonywanie operacji w aplikacjach i systemach bankowych,
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

lub
Infolinia wychodząca:

  • telefoniczna sprzedaż produktów i usług Banku,
  • prowadzenie kampanii informacyjnych w zakresie nowych produktów.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. średnie
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w trybie zmianowym:
    • Infolinia przychodząca - zmiany 8 godzinne w systemie: poniedziałek - piątek 7:30 -     22:00, sobota 8:00 - 18:00 ;
    • Infolinia wychodząca – praca w trybie dwuzmianowym: poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00 lub 12:00-20:00,
  • praca hybrydowa – w czasie okresu próbnego praca w siedzibie Banku, po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej.
To oferujemy
  • pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • system motywacyjny z atrakcyjnymi prowizjami za sprzedaż,
  • możliwość pracy na część etatu i pracy zdalnej po okresie próbnym,
  • bogaty pakiet benefitów (Pakiet Lux Med, Program MultiSport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenia grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny, Microsoft Office 365 do prywatnego użytku).

O nas

Bank Pocztowy świadczy bezpieczne i proste usługi finansowe w placówkach własnej sieci, a także w Urzędach Pocztowych na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w najprostszych produktach bankowych oferowanych w polskich złotych dla Klientów detalicznych, a także Klientów instytucjonalnych. Prowadzimy również działalność w segmencie rozliczeniowym i skarbowym.

Kluczowa jest dla nas atmosfera pracy, sprzyjająca rozwijaniu nowych inicjatyw i poszerzaniu wiedzy. Jesteśmy nastawieni na osiągnięcie celów biznesowych, które są dla nas najważniejsze. Wierzymy, że dobry zespół zrealizuje nawet najbardziej wymagające projekty. Możesz się o tym przekonać, gdy dołączysz do naszej firmy.

Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Informujemy, że budynek jest nieprzystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.