Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator ds. Obsługi Klienta

Koordynator ds. Obsługi Klienta

Maczfit Foods Sp. z o.o., mazowieckie / Józefosław, 2022-07-06

Maczfit Foods jest liderem cateringu dietetycznego w Polsce. Odpowiada na potrzeby osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wychodzi naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestyle’owym. Naszą misją jest dostarczanie każdego dnia do tysięcy polskich domów posiłków restauracyjnej klasy, czyniąc życie naszych klientów zdrowszym, prostszym i wygodniejszym. Pracownikom Maczfit Foods oferujemy stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego w firmie, która wyznacza trendy i nadaje tempo rozwoju branży.

Dołącz do #TeamMaczfit i bądź z nami o krok przed wszystkimi!

Miejsce pracy: Józefosław
Twoje zadania:
  • Wsparcie zespołu w bieżącej obsłudze klienta zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Obsługa klienta w oparciu o wyznaczone cele indywidualne i zespołowe
  • Monitorowanie oraz nadzór nad procesem reklamacji
  • Tworzenie korespondencji i raportów związanych z obsługą klienta i pozostałą działalnością Biura Obsługi Klienta
  • Dbanie o pozytywne doświadczenia klientów (poprzez swoją pracę i nadzorowanie pracy zespołu)
  • Proponowanie i wdrażanie zmian usprawniających i udoskonalających standard obsługi klienta
  • Wdrażanie nowych pracowników
Oczekiwania:
  • Predyspozycje i gotowość do kierowania kilku osobowym zespołem (mile widziane doświadczenie liderskie)
  • Duża wiedza praktyczna, doświadczenie w obsłudze klienta (również telefonicznej)
  • Znajomość narzędzi Call Center
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku
  • Wysoki poziom kultury osobistej i prezentowanie postawy proklienckiej
  • Wyjątkowe umiejętności komunikacyjne
  • Chęć do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i pozytywne nastawienie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MSOffice
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która jest liderem w swojej dziedzinie
  • Koszyk benefitów (opieka medyczna, pakiet multisport, ubezpieczenie na życie, Program Wsparcia Pracowników EAP)
  • Atrakcyjne zniżki na produkty i usługi firmy (dieta pudełkowa, programy dietetyczne itp.)
  • Bardzo dobra atmosfera pracy oraz realny wpływ na działania i rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju osobistego i szereg wyzwań zawodowych