Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Koordynator Działu Handlowego

Koordynator Działu Handlowego

ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze, mazowieckie / Warszawa, Wesoła, 2022-08-15

Ogłoszenie numer: 7322178, z dnia 2022-08-15

Firma ZIAJA LTD Dystrybucja Mazowsze zajmuje się dystrybucją kosmetyków i produktów leczniczych firmy ZIAJA LTD  na terenie Mazowsza.

Miejsce pracy: Warszawa, Wesoła

Opis stanowiska

  • Wsparcie zespołu handlowego w procesie sprzedaży
  • Obsługa klientów, bieżący kontakt mailowy i telefoniczny
  • Przyjmowanie i nadzór nad realizacją zamówień
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży (faktur, korekt, dokumentów KP oraz listów przewozowych)
  • Przyjmowanie reklamacji i rozpatrywanie zgodnie z procedurą
  • Przygotowywanie wycen oraz ofert handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Pomoc w organizacji pracy działu handlowego
  • Obsługa oraz aktualizacja wewnętrznej bazy danych
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • Nadzór nad rozliczeniami z kontrahentami

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Swobodna obsługa komputera oraz gotowość do nauki nowych systemów
  • Wysokie zdolności analityczne, organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Skrupulatność i orientacja na wysoką jakość pracy
  • Wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Szkolenia