Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Kosmetolog / Manager Regionalny Klinika Medycyny

Kosmetolog / Manager Regionalny Klinika Medycyny

Envie Clinic, dolnośląskie / Wrocław, 2022-08-18

Ogłoszenie numer: 7366275, z dnia 2022-08-18

Envie Clinic

Envie Clinic to rozwijająca się sieć klinik medycyny estetycznej w wielu miastach w Polsce. Naszym priorytetem jest wysoka jakość oferowanych zabiegów, dlatego wykonywane są na najnowocześniejszym sprzęcie.

Cały czas się rozwijamy, docierając do nowych miast i dlatego poszukujemy osoby, która dołączy do nowego zespołu we Wrocławiu!

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Co będziesz u nas robić?

  • ustalać grafiki z pracownikami;
  • realizować założonych celów sprzedażowych rozliczanych przez KPI;
  • zarządzać podległymi salonami w regionie;
  • wykonywać zabiegi poprzedzone konsultacją, m.in. kriolipoliza, endermologia, laser frakcyjny, MRF- X (fale radiowe), mezoterapia igłowa, derpamen, Hi-Fu, depilacja laserowa na najnowocześniejszych laserach diodowych z serii LightSheer firmy Lumenis oraz autorskim laserze SPEC-3 Hybrid, które są uznawane za sprzęt medyczny i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa FDA.
  • prowadzić dokumentację Klientów
  • szkolić personel Kliniki;
  • telefonicznie obsługiwać Klientów;
  • zarządzać lokalem
  • razem z nami kreować pozytywny wizerunek firmy
  • udzielać się w pozyskiwaniu nowych Klientów

Wymagania

Jakiej osoby szukamy?

  • pasjonującej się kosmetologią
  • posiadającej wyższe wykształcenie lub studiującej – kierunek kosmetologia
  • kontaktowej i umiejącej nawiązywać relacje z Klientami
  • umiejącej radzić sobie w trudnych sytuacjach
  • dyspozycyjnej
  • znającej język angielski przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • możliwości zdobycia nowych umiejętności i ciągłego rozwoju
  • pracy z najnowocześniejszą technologią
  • stabilnych warunków zatrudnienia
  • prowizyjnego systemu wynagrodzenia
  • pracy w pełnym wymiarze godzin, w systemie dwuzmianowym
  • pakietu medycznego po okresie próbnym
  • Multisport po okresie próbnym