Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Manager ds. Sprzedaży

Manager ds. Sprzedaży

FOB-decor Sp. z o.o., śląskie / Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), k. Zawiercia, 2022-05-28

Grupę Tradepol tworzą spółki Tradepol Sp. zo.o. i  FOB-Decor  Sp. zo.o. oraz marka FOB-Glass wszystkie o kapitale polskim. Jesteśmy firmą, która projektuje, wdraża i produkuje zamknięcia aluminiowe oraz produkuje opakowania szklane. Wspólnie bierzemy odpowiedzialność za opakowanie.

Cechuje nas ponad 100 – letnie doświadczenie, elastyczność i wydajność.

Miejsce pracy: Turza (pow. zawierciański, gm. Łazy), k. Zawiercia
Nr ref.: MdsS/Praca.pl/31/03/2022
Zakres obowiązków:
  • Obsługa i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi klientami handlowymi firmy (branża opakowaniowa),
  • Skuteczne pozyskiwanie klientów handlowych,
  • Efektywna realizacja planów sprzedażowych,
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów sprzedażowych.
Oczekiwania wobec Kandydatów:
  • Wykształcenie średnie mile widziane wyższe ekonomiczne,
  • Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego - w zależności od kierunku obsługiwanego rynku,
  • Mile widziane doświadczenie w handlu B2B,
  • Otwartość i gotowość do nowych wyzwań,
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu z klientem wraz z jego pozyskaniem,
  • Umiejętność negocjacji i asertywności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do podróży służbowych,
  • Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym atutem w ramach dalszego rozwoju.
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne,
  • Pracę w dynamicznym, zmotywowanym zespole sprzedażowo - marketingowym,
  • Autonomiczność w działaniu w ramach polityki cenowej,
  • Możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość awansu i dalszej ścieżki kariery w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę.
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.