Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodsza doradczyni / Młodszy doradca klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

Młodsza doradczyni / Młodszy doradca klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

mBank S.A., mazowieckie / Warszawa, ul. Grochowska, 2022-08-24

Od nas dostaniesz:
  • Współpraca z ekspertami
  • Świeża kawa bez limitu
  • Przyjazna atmosfera
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Mobilne narzędzia do rozwoju kompetencji
  • Możliwość rozwoju w grupie mBanku
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Mł. doradczyni/doradca klienta ds. małych i średnich przedsiębiorstw

miejsce pracy: Warszawa, ul. Grochowska, Nr ref.: ASZ/089/0822

Jesteśmy zgranym zespołem ambitnych, energicznych i zaangażowanych doradców oraz doradczyń. Dbamy o relacje, pozytywną atmosferę w pracy i sprawną komunikację. Czerpiemy z różnorodności naszych doświadczeń, chętnie dzieląc się wiedzą i wspierając się. Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie :)

Jakie będą Twoje zadania?

  • obsługa portfela spółek szelfowych – m.in. otwieranie rachunków i procesowanie sprzedaży rachunków,
  • kompleksowa obsługa portfela klientów (spółek sprzedanych),
  • budowanie i dbałość o dobre relacje biznesowe z klientami,
  • ocena potrzeb klientów i wybór odpowiedniej strategii współpracy,
  • opracowywanie indywidualnych rozwiązań i wspieranie cross-sella w ramach Grupy mBanku.

Co jest Ci potrzebne, aby zacząć?

  • doświadczenie w sprzedaży usług finansowych dla sektora małych i średnich firm,
  • podstawowa wiedza o produktach bankowych skierowanych dla klientów korporacyjnych,
  • znajomość zagadnień dot. weryfikacji UBO,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z klientami,
  • umiejętność organizowania własnej pracy, realizacji wyznaczonych celów i współpracy,
  • umiejętność identyfikacji potrzeb klientów i budowania długofalowych relacji.

tryb pracy: hybrydowy – min. 60% pracy z oddziału; HO
forma współpracy: umowa o pracę na zastępstwo, min. do marca 2023
lokalizacja: Warszawa, ul. Grochowska

Brzmi ciekawie? Aplikuj i dołącz do nas :)

Co dalej?

  1. Zapoznamy się z Twoim CV i formularzem.
  2. Spotkamy się online, poznasz potencjalną szefową.
  3. Damy znać, jak Ci poszło – trzymamy kciuki za ofertę!