Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Usług Szpitalnych

Młodszy Doradca ds. Sprzedaży Usług Szpitalnych

Medicover Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, ul. Branickiego 17, 2022-08-29

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Branickiego 17

Zadania:
  • informowanie pacjentów o ofercie produktowej szpitala,
  • telefoniczna, mailowa oraz bezpośrednia sprzedaż usług szpitalnych,
  • przygotowywanie ofert handlowych zgodnie z potrzebami pacjentów,
  • umawianie konsultacji medycznych pacjentom zgodnie z ofertą handlową.
Oczekiwania:
  • umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języków wschodnioeuropejskich),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • kompleksowe wdrożenie do pracy,
  • pracę w zespole zaangażowanych oraz pomocnych osób,
  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur Medicover,
  • pracę w systemie 8h od poniedziałku do soboty, w godzinach: 8-16 lub 10-18; niedziele i święta są zawsze wolne od pracy,
  • program poleceń wewnętrznych – otrzymuj premie za polecenie osób do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną – dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • dodatkowe benefityin. współfinansowana karta sportowa Medicover Sport, produkty na platformie Medicover Benefits (np. bilety do kina, vouchery na zakupy) i wiele więcej,
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover,
  • dostęp do platformy e-learningowej do nauki języka angielskiego oraz wewnętrznych szkoleń.