Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy konsultant projektu CRM

Młodszy konsultant projektu CRM

Soneta Sp. z o.o., małopolskie / Kraków, 2022-08-04

Soneta Sp. z o.o. zajmuje się produkcją oprogramowania dla biznesu – enova365
System jest doceniony przez 13000 Klientów i dystrybuowany przez 254 Autoryzowanych Partnerów
na terenie całej Polski. Podczas siedemnastoletniej historii Firmy,
jej misją jest dążenie do innowacyjności poprzez:
Wykorzystywanie najnowszych technologii, oraz tworzenie nowatorskich rozwiązań dla biznesu.

Soneta jest Złotym Partnerem firmy Microsoft. Firma posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku oprogramowania, jest cenionym partnerem biznesowym, a także pewnym Pracodawcą.

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • zdalna pomoc partnerom handlowym firmy w zakresie obsługi oraz konfiguracji modułu enova365 CRM, przez konsultacje telefoniczne i mailowe
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej
  • uczestnictwo w testowaniu aplikacji

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane informatyczne lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy z klientem (łatwość w prowadzeniu rozmów i umiejętność zwięzłego i jasnego wypowiadania się w formie pisemnej)
  • dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku –  z systemami do zarządzania ERP
  • znajomość tematyki zarządzania relacjami z klientami (CRM)
  • znajomość budowy i funkcjonowania systemów klasy ERP (w szczególności obszarów CRM)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub inne preferowane formy zatrudnienia)
  • pracę w modelu hybrydowym
  • szkolenia produktowe oraz pełne wsparcie merytoryczne
  • długoterminową współpracę
  • możliwość awansu zawodowego oraz rozwoju osobistego w obszarach działalności firmy
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • partnerskie relacje w zespole i dobrą atmosferę
  • po okresie próbnym ubezpieczenie medyczne i pakiet sportowy
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Soneta sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. J. Kustronia 44A, dla potrzeb przyszłych rekrutacji (przez okres 1 roku). Oświadczam, iż dane zostały podane dobrowolnie i zapoznałam/zapoznałem się z klauzulą informacyjną oraz pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich usunięcia lub poprawienia. Jestem świadomy, iż moja zgoda może być w każdym czasie odwołana.