Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Kontroli Zamówień

Młodszy Specjalista ds. Kontroli Zamówień

Polkomtel Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2022-07-27

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • wprowadzanie zamówień zakupowych do obowiązującego systemu
  • współpraca z odpowiednim działem zakupów w celu weryfikacji dokumentacji
  • weryfikacja dokumentów finansowych pod kątem ich zgodności z umowami, zamówieniami
  • współpraca z dostawcami w zakresie zamówień dostawczych, faktur, ofert
  • przygotowywanie raportów, zestawień z powierzonego obszaru
Wymagania
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z procesowaniem/rozliczaniem zamówień
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość systemu SAP (moduł MM i FI) będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolności analityczne
  • dokładność, skrupulatność
  • umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów