Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Młodszy Specjalista ds. Zakupów z j. chińskim

Młodszy Specjalista ds. Zakupów z j. chińskim

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o., mazowieckie / Kobyłka, k. Warszawy, 2022-07-15

Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce blisko 17 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa, opartych na technologii obrazowania rentgenowskiego. Nasze urządzenia skanujące znalazły szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kobyłka, k. Warszawy
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych oraz zamówień materiałów i usług
  • Aktywne poszukiwanie nowych dostawców (głównie branża techniczna)
  • Negocjowanie cen oraz warunków handlowych z dostawcami
  • Przygotowywanie projektów umów w j. polskim i angielskim
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji zamówień
  • Monitorowanie terminowości realizowanych dostaw
  • Zarządzanie dokumentami związanymi z procesem zakupowym i prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami, archiwizacja dokumentów
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka chińskiego umożliwiająca codzienną komunikację
  • Bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów klasy ERP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność logicznego i samodzielnego myślenia
  • Umiejętność pracy samodzielnej, bez nadzoru
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne pozwalające na budowanie trwałych relacji z dostawcami
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Umiejętność szybkiego adaptowania się do nowych zadań
  • Rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
  • Wykorzystywanie j. angielskiego w codziennej pracy
  • Zatrudnienie w firmie z kapitałem zagranicznym wykorzystującej innowacyjne rozwiązania
  • Stabilność zatrudnienia i rozwój zawodowy w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie w dokumentach jednej lub obu poniższych klauzul:

Poprzez wysłanie aplikacji wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacji zamieść w CV lub w odpowiedzi na ogłoszenie następujące oświadczenie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji przez przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z przeprowadzeniem przyszłych procesów rekrutacji.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych kandydatów przez Nuctech Warsaw Company Limited sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie znajdziesz pod adresem: Polityka Prywatności, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo.pl@nuctech.com