Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Mobilny Przedstawiciel Handlowy

Mobilny Przedstawiciel Handlowy

Hosten Sp. z o.o., mazowieckie / Radom, 2022-08-08

Ogłoszenie numer: 7352634, z dnia 2022-08-08

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Miejsce pracy: Radom

Nr Ref.: MPH//08/2022

Opis stanowiska

  • Budowanie relacji z klientem. Praca w terenie (region wschodni lub region zachodni) + praca biurowa ( 1raz w tygodniu –  stacjonarnie / zdalnie).
  • Analiza sprzedaży i rynku
  • Przygotowywanie raportów
  • Prowadzenie bazy danych klientów
  • Bieżąca obsługa klientów
  • Sporządzanie ofert
  • Monitorowanie realizacji zamówień

Wymagania

  • Dyspozycyjność (praca w terenie, bardzo częste wyjazdy służbowe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w  zespole
  • Znajomość branży budowlanej, okiennej bądź osłonowej będzie dodatkowym atutem
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane)

Oferujemy

  • Kompleksowe szkolenie produktowe i wsparcie podczas procesu wdrożenia
  • Pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Premie wprost proporcjonalne do wyników pracy
  • Przejrzyste warunki premiowania wyników pracy
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
  • Zatrudnienie na pełen etat
  • Umowa o pracę
  • Narzędzia potrzebne do wykonywania obowiązków służbowych