Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Mobilny Przedstawiciel Handlowy

Mobilny Przedstawiciel Handlowy

AG Geosynthetics sp. z o.o. sp. k., kujawsko-pomorskie / , 2022-07-08

W związku z rozbudową Działu Handlowego poszukujemy samodzielnych i odpowiedzialnych kandydatów na stanowisko mobilnego HANDLOWCA.

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie
Nr ref.: HANDLOWIEC
OPIS STANOWISKA:
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
  • Doradztwo techniczne w zakresie produktów i rozwiązań technicznych
  • Sporządzanie ofert handlowych, wycen oraz realizacja zamówień
  • Realizacja celów i planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników pracy
  • Monitorowanie i analiza rynku geosyntetyków
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
PROFIL POSZUKIWANEGO KANDYDATA:
  • Doświadczenie na stanowisku handlowym
  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych
  • Samodzielność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych
  • Biegła umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych (praca w terenie)
  • Wysoka kultura osobista u komunikatywność
  • znajomość  rynku  geosyntetyków lub budowlana będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Możliwość współtworzenia sukcesu firmy w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym
  • Niezbędne narzędzi do pracy m.in. samochód, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)