Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Negocjator terenowy

Negocjator terenowy

Asekuracja sp. z o.o. , opolskie / , 2022-09-02

 ASEKURACJA Sp. z o.o.

zatrudni osobę na stanowisko:

Nr ref.: NT/A/OP/08/2022

Miejsce pracy: województwo opolskie

Zadania na stanowisku:
  • Skuteczne zarządzanie portfelem dłużników poprzez dobór dostępnych narzędzi oraz rozwiązań windykacyjnych.
  • Monitorowanie zadłużenia klientów.
  • Realizowanie założonych planów odzyskanych należności.
  • Terenowa windykacja na powierzonym obszarze.
  • Terminowe realizowanie kontaktów z dłużnikami.
  • Raportowanie wyników działań.
  • Realizacja wyznaczonych celów.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Sumienności,
  • Znajomości technik negocjacji,
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Dobrej znajomości obsługi pakietu Office.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny adekwatny do osiąganych wyników,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Narzędzia  pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Niezbędne szkolenia.
Pakiet bonusów:
  • Dofinansowanie urlopu,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do programu Multisport,
  • Pracowniczy Program Emerytalny, płatny przez Pracodawcę
  • Świąteczne bonusy,
  • Wolontariat pracowniczy
  • Możliwość dołączenia do grupy sportowej, starty w imprezach charytatywnych,
Decydując się na udział w procesie rekrutacyjnym związanym z powyższym ogłoszeniem o pracę, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych. Dane te będą przetwarzane przez SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna z siedzibą w Sopocie: ul. Władysława IV 22, 81-743 Sopot, jako administratora(ów) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Podstawą przetwarzania danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji jest art. 22 1 kodeksu pracy w związku z art. 6 ust. 1 lit. a) i b) RODO * . W związku z udziałem w procesie rekrutacyjnym dane osobowe będą przechowywane przez nas po jego zakończeniu przez okres 3 miesięcy.

Podanie danych w zakresie wskazanym w art. 22 1 §1 kodeksu pracy jest warunkiem udziału w procesie rekrutacyjnym, a ich niepodanie może uniemożliwić prawidłowe jego przeprowadzenie. Podanie danych osobowych wykraczających poza ten zakres, w tym wizerunku pozostaje całkowicie dobrowolne.

Twoje dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom, którym administrator(rzy) zlecił(li) czynności w zakresie przeprowadzenia działań rekrutacyjnych, przechowywania dokumentacji lub utrzymania systemów informatycznych.

We wszelkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z wyznaczonym inspektorem ochrony danych drogą elektroniczną pisząc na adres iod@saltus.pl lub telefonicznie pod numerem 801 888 666.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych przysługują Tobie prawa:
1. cofnięcia w dowolnym czasie uprzednio wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych,
2. dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania lub uzupełnienia,
3. usunięcia danych osobowych na zasadach opisanych w art. 17 RODO,
4. ograniczenia przetwarzania danych osobowych na zasadach opisanych w art. 18 RODO,
5. przenoszenia danych osobowych na zasadach opisanych w art. 20 RODO,
6. sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora na zasadach opisanych w art. 21 RODO,
7. interwencji u administratora lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
*rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.