Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik do Logistyki Zakupów

Pracownik do Logistyki Zakupów

Candellux Lighting Sp. z o.o. , mazowieckie / Wołomin, 2022-08-15

Ogłoszenie numer: 7239102, z dnia 2022-08-15

Firma Candellux Lighting Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie produkcji i dystrybucji artykułów branży oświetleniowej i elektrotechnicznej. Jest jedną z dynamiczniej rozwijających się firm na rynku oświetleniowym w Polsce i Europie środkowo-wschodniej. Obecnie poszukuje energicznego i zmotywowanego do działania kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wołomin

Opis stanowiska

  • współpraca z dostawcami oraz innymi uczestnikami procesu dostaw w zakresie ich organizacji i przebiegu

  • analizowanie i zgłaszanie zapotrzebowania na artykuły, półprodukty i elementy konstrukcyjne od dostawców krajowych i zagranicznych

  • dokonywanie zakupów artykułów, półproduktów i elementów konstrukcyjnych od dostawców krajowych i zagranicznych ściśle według zasad i warunków wynikających z zawartych kontraktów,

  • monitorowanie terminów realizacji zamówień

  • wystawianie, kontrola i ewidencjonowanie dokumentów związanych z dokonanymi zakupami

  • składnie i rozliczanie reklamacji w tym rekompensaty od dostawców i wyjaśnianie rozbieżności dokumentowych

  • uaktualnianie danych w systemie informatycznym

  • wystawianie, kontrola zgodności wystawionego dokumentu, ewidencjonowanie i archiwizowanie dokumentów związanych z zakupami dokonanymi w dziale

Wymagania

Jeśli…

  • znasz język angielski i nie boisz się go używać
  • MS Excel nie jest Ci straszny i znasz go w stopniu dobrym
  • komunikatywność masz opanowaną do perfekcji
  • analityczność i systematyczność to Twój znak rozpoznawczy
  • rzetelność to Twoje drugie imię
  • lubisz się uczyć, doceniasz samodzielność w działaniu i odpowiedzialnie potrafisz z niej korzystać,
  • chcesz pracować w super pozytywnym zespole ……

zapraszamy do złożenia aplikacji!!

Oferujemy

  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia
  • Realny wpływ na dynamikę rozwoju firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczenia i osiąganych wyników