Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik Działu Obsługi Klienta

Pracownik Działu Obsługi Klienta

MAKRO Cash and Carry Polska S.A., łódzkie / Łódź, Bałuty, 2022-08-17

Miejsce pracy: Łódź, Bałuty

MAKRO jest częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych, oferuje swoim Klientom produkty najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach. Jesteśmy najnowocześniejszą, samoobsługową hurtownią dla przedsiębiorców i ludzi biznesu.

Zadania:

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • dbałość o dobre relacje z klientami
  • monitorowanie płatności obsługiwanych klientów
  • rozpatrywanie reklamacji
  • obsługa urządzeń biurowych
  • obsługa koncesji, zwrotów i depozytów

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum średnie
  • praktyczna wiedza z obsługi klienta
  • zaangażowanie
  • przedsiębiorczość
  • chęć uczenia się i doskonalenia

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny pakiet socjalny ( m. in. Dofinansowanie do posiłków, pakiet prywatnej opieki medycznej, zniżki na zakupy w Makro)

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.