Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik Działu Zakupów

Pracownik Działu Zakupów

GEDIA Poland Sp.z.o.o., lubuskie / Nowa Sól, 2022-08-28

GEDIA przykłada wagę do każdej części i każdego człowieka: Każda część – ponieważ wspólnie z niemal wszystkimi producentami pojazdów opracowujemy i produkujemy innowacyjne części strukturalne do lekkich karoserii. Każdy człowiek – ponieważ nie byłoby to możliwe bez naszych 4.300 zmotywowanych i kompetentnych pracowników.

Ty też możesz stać się częścią GEDII!

Jesteśmy międzynarodowym przedsiębiorstwem rodzinnym z dziewięcioma zakładami produkcyjnymi i przywiązujemy dużą wagę do kultury korporacyjnej, którą cechuje wzajemny szacunek i zaufanie.

Do Działu Zakupów szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Nowa Sól
Zadania:
  • realizacja zakupów
  • kontrola planowania i realizacji zamówień
  • przejrzyste i kompletne prowadzenie dokumentacji zakupowej
  • utrzymywanie bieżącego kontraktu z dostawcami
  • sumienne wprowadzanie danych do systemów informatycznych stosowanych w Spółce
Wymagania:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • kierunkowe wykształcenie
  • dobra znajomość MS Office
Oferujemy:
  • gruntowne i systematyczne wdrożenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • ciekawa praca w zgranym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji