Praca sprzedawca  >  Oferty pracy  >  Pracownik w dziale współpracy międzynarodowej

Pracownik w dziale współpracy międzynarodowej

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, Psie Pole, 2022-08-26

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu – to niepubliczna szkoła wyższa we Wrocławiu. Powstała w 2001 roku we współpracy z francuską grupą szkół ESIDEC w Metz. Program studiów prowadzony jest również w języku angielskim. Na uczelni prowadzone są wymiany i staże w ramach Programu Erasmus+ z uczelniami z całego świata. Według rankingu Perspektywy 2022, najlepsza uczelnia logistyczna w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław, Psie Pole
Zadania:

Główne zadania na stanowisku: współpraca  wewnętrzna z działami w ramach uczelni i z instytucjami zewnętrznymi w kraju i zagranicą, np. organizowanie zakwaterowania oraz wydarzeń integracyjnych dla nowych studentów, przygotowywanie tłumaczeń dokumentów, działalność w zakresie przygotowywania projektów międzynarodowych (m.in. programu Erasmus+), weryfikowanie dokumentów rekrutacyjnych.

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację-co najmniej B2 (warunek konieczny)
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • umiejętność swobodnego nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • mile widzialne wykształcenie wyższe lub status studenta
  • mile widziane czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w uczelni o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wyjazdów do partnerów zagranicznych oraz udziału w międzynarodowych wydarzeniach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • bezpłatny parking
  • stołówka
  • opieka medyczna Lux Med.
W CV prosimy umieścić klauzulę RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.